Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Продовжено зміни у роботі тролейбусів маршрутів 6,16,18 у зв'язку з ліквідацією аварії водоканалу

10.02.2019

 10 лютого продовжено  виконання робіт по ліквідації аварії на водопровідній мережі по вул. Січових Стрільців, 25.  Рух тролейбусів маршрутів №№ 6, 16, 18 на ділянці від вул. В. Чорновола до Майдану Незалежності ЗАКРИТО. 

Для забезпечення пасажирських перевезень до закінчення робіт рух тролейбусів та тимчасового автобусного маршруту організовано:

- тимчасовий автобусний маршрут № 16Тр «Майдан Незалежності – вул. Дорогожицька»;

- тролейбусів маршруту № 6 від Мінського масиву до ст.м. «Лук’янівська»;

- тролейбусів маршруту № 16 від вул. Академіка Туполєва до станції метро «Площа Льва Толстого»;

- тролейбусів маршруту № 18 від вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.   

Пасажири автобусів маршруту № 16Тр мають право проїзду по місячним проїзним квиткам, придбаним для проїзду в тролейбусі.