Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

"Казковий трамвайчик" на зимові канікули!

22.12.2018

Комунальне підприємство «Київпастранс» спільно з Національною бібліотекою України для дітей запрошують всіх охочих провести зимові канікули разом із «Казковим трамвайчиком»!

Зимові читання триватимуть 26,27 грудня та 2,3,4 січня з 11.00 до 13.00. Участь зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років«Казковий трамвайчик» чекатиме на гостів на зупинці трамваю біля виходу зі станції метро «Контрактова площа» на Подолі (трамвай під час казкових розваг не рухається, а стоїть на зупинці).

Програма «Казкового трамвайчика» на зимових канікулах буде дуже насиченою: кращі видання українських та зарубіжних авторів, книжки з малюнками, казки, книги-іграшки та книги-ігри, віммельбухи, розглядалки, книжки-шукачі. Дітки зможуть взяти участь у майстер-класах, казкових вікторинах та інтерактивних читаннях, подивитися лялькову виставу та помалювати. Нудно не буде нікому!

Тож якщо ви хочете зробити зимові канікули своїх дітлахів цікавими та пізнавальними – завітайте до «Казкового трамвайчику»! Обіцяємо вам незабутні враження!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Задля того, щоб Трамвайчик не був переповнений, і бібліотекарі могли приділити належну увагу кожній дитині, вхід до Трамвайчика за попередньою он-лайн реєстрацією. Реєстрація здійснюється на певний день і час.

Більш детальну інформацію та розклад роботи ви зможете знайти на сайті: chl.kiev.ua та kpt.kiev.ua.