Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Найбільша цінність підприємства – співробітники. Переконуємось щодня!

04.12.2018

Нещодавно у ФБ від пасажира  отримали теплий відгук про роботу пані Світлани, яка працює контролером-касиром на 18 тролейбусному маршруті. Чуйна, щира, відкрита жінка, яка щодня дарує неймовірні посмішки та гарний настрій нашим пасажирам. А сьогодні подяками обдаровували  її ми!

Погоджуємось з тим, що якість нашого сервісу ще далека до ідеалу. Проте увесь наш майже десятитисячний колектив щодня наполегливо працює та вдосконалює рівень та якість надання транспортних послуг. І ми також переконані, що таких історій, таких людей, як пані Світлана багато!

Тож, розкажіть і ви нам у коментарях до до цього запису про свої теплі подорожі у громадському транспорті. Напевно, у вас є улюблений водій, кондуктор чи контролер. Напишіть їм подяку за гарну та сумлінну працю! І ми обов’язково відзначимо та привітаємо їх до свята Нового року.

p/s: відгуки пишіть, будь ласка, до 17 грудня. автор найприємнішого отримає подарунок. також в нас запланована акція і для найактивніших пасажирів, проте про неї згодом.