Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни в роботі тролейбусів маршрутів №№ 43,50,91Н

30.11.2018

2 грудня 2018 року з 00 год. 00 хв. до 05 год. 30 хв. у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на мосту ім. Є.О. Патона закривається рух міського пасажирського транспорту загального користування та вносяться зміни в роботу тролейбусів маршрутів №№ 43,50,91Н.  

На цей період рух буде організовано наступним чином:

– тролейбуси маршруту № 43 від Кібернетичного центру до станції метро «Либідська»;

– тролейбуси маршруту № 50 від вул. Милославської до Дарницької площі (по трасі руху ТР 50к);

– тролейбуси маршруту № 91Н на ділянках  від вул. Милославської до Дарницької площі та від станції метро «Либідська» до залізничного вокзалу «Центральний».

Останні відправлення автобусів маршруту № 118 «Станція метро «Чернігівська» - станція метро «Політехнічний інститут»  буде скориговано.