Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо Автобусний парк №2 з річницею!

29.11.2018

Від імені колективу КП «Київпастранс» вітаємо працівників Автобусного парку №2 з річницею заснування! Бажаємо вам професійних успіхів і здобутків, натхнення для подальшої успішної праці, безмежної енергії та наснаги у нових починаннях і звершеннях! «Зеленого світла» вам на життєвих і автомобільних шляхах!

_____________________________________

Автобусний парк №2 було засновано 1 грудня 1959 року. Розміщений у центрі промислової Дарниці, АП-2 обслуговував гігантів тодішньої індустрії «Хімволокно», «Дарницький шовковий комбінат», Київський радіозавод та «Вулкан». Рухомий склад тоді був переважно Львівського автозаводу ЛАЗ-695 та московського виробництва ЗіЛ-155. В середині 1960-х років кількість рухомого складу автопарку досягла 325 одиниць. У 70-х роках на заміну застарілих моделей автобусів почали надходити угорські «Ікаруси» різної місткості.

Наразі Автобусний парк №2 обслуговує 38 автобусних маршрутів, які об'єднують Деснянский, Дніпровський, Дарницький, Печерський, Подільський, Шевченківський та Солом’янський райони міста.