Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Профілактичні заходи у рухомому складі КП «Київпастранс»

29.01.2016

У зв’язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ комунальне підприємство «Київпастранс» посилює профілактичні заходи на підприємстві. Зокрема, весь персонал структурних підрозділів, який безпосередньо контактує з пасажирами, застосовує особисті засоби захисту – медичні маски або марлеві пов’язки.

Крім того, щоденно на постійній основі під час проведення технічного обслуговування рухомого складу: денного та нічного щоденного оглядів збільшено кількість прибирань та дезінфекції рухомого складу, які включають в собі обробку поручнів, підлокітників, підлоги та дверей рухомого складу. Нагадаємо, що для санітарної обробки у структурних підрозділах комунального підприємства використовують препарати «ДезТап» та «Хлорантоин».

  

 

   Також для запобігання захворювання у всіх структурних підрозділах комунального підприємства проведено позапланові інструктажі щодо профілактики ГРВІ, перших ознак захворювання та рекомендацій з першими ж ознаками звертатися до лікарів. з розміщені відповідні пам’ятки. Працівникам з ознаками ГРВІ рекомендується звернутися до лікаря та залишитися вдома.