Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У громадському транспорті Києва відбулася презентація драматичних мініатюр «Ті, що блукають»

09.11.2018

Сьогодні, 9 листопада, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» спільно з театром-студією «Міф», за підтримки КП «Київпастранс» та Міністерства культури України, презентували серію драматичних мініатюр «Ті, що блукають». Присвячені вони до 85-х роковин Голодомору-геноциду українського народу.

Актори театру-студії «Міф» відтворили образи пересічних українців з 1932-1933 років та розповіли їхні історії, історії реальних людей, які пережили Голодомор і залишили свої свідчення для історії країни.

Мільйони пасажирів щоранку заходять у тролейбуси, трамваї, метро та їдуть на роботу. Рухаються звичайними маршрутами, думають про буденні справи, складають плани. Аж поки не почують: «Була в невістках у Свинарів. Як почалася голодовка, всі вимерли, тільки я одна лишилася. Помер свекор, свекруха, повмирали всі. Бо нічогісінько не лишилося в хаті, крім попелу. Все ж вигребли, навіть землю попід лавками перекопали».

«Це історія Марії Джулай. Але вона не одна. Їх багато. Вони виринають з мороку історії і розповідають про те, про що ніколи і нікому не говорили. Усіх, хто вижив, влада змусила забути про її страшний злочин, щоб жодне слово правди не дійшло до прийдешніх поколінь. Ті ж, хто помер, блукають, бо поховані без християнського обряду. Вони блукають, нагадуючи нам про наш борг, борг пам’яті. І лише коли ми знатимемо імена кожного, з понад 7 мільйонів навмисно убитих, і встановимо місця всіх масових поховань – тільки тоді вони знайдуть вічний спочинок», - коментує мініатюри один з акторів театру-студії.

Протягом наступних двох тижнів, до 23 листопада з 12:00 до 13:00 у автобусах маршруту №24 та тролейбусах №38 на перегоні між зупинками «площа Слави» - «Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» актори театру-студії продовжать відтворювати образи з тих страшних років та розповідатимуть історії реальних людей. Завітайте, послухайте.

Чим краще ми пам’ятатимемо злочин, тим менша ймовірність, що він повториться знов!