Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо з Днем залізничника!

02.11.2018

Цієї неділі Україна святкуватиме День залізничника. І ми також долучаємося до відзначення цього свята та щиро вітаємо працівників Служби міських залізничних перевезень! Бажаємо вам професійних успіхів та розвитку, не зупинятися і постійно вдосконалюватися у своїй улюбленій справі! Нехай всі колії ведуть у правильному напрямку, а зелене світло горить будь-яким вашим починанням!  

 

 

Довідка. В КП «Київпастранс» за залізницю відповідає Служба міських залізничних перевезень. Саме завдяки роботі цієї служби в Києві успішно розвивається проект «Міська електричка».

Свою роботу проект «Міська електричка» розпочав в серпні 2009 року на ділянці  - зупиночна платформа «Троєщина-1» - станція «Київ-Петрівка»(в обох напрямках), де працювало 2 склади електропоїздів згідно Договору про організацію перевезень пасажирів залізничним транспортом з ДТГО «Південно-Західна залізниця». А вже в жовтні 2011 року було розпочато роботу «міської електрички» по кільцевому (в обох напрямках) маршруту (задіяно 14 станцій міської електрички, працювало 10 складів електропоїздів).

В січні 2012 року була створена Служба міських залізничних перевезень, як відокремлений підрозділ КП «Київпастранс». А в серпні того ж року КП «Київпастранс» отримано ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом.

В жовтні 2012 року було відкрито 15-ту станцію міської електрички «Троєщина 2», яка сполучила найбільший житловий масив Києва з іншими районами.

Щоденно тисячі киян користуються послугами міської електрички, щоб швидко діставатися з однієї точки міста в іншу.