Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Найбільша цінність підприємства – його співробітники. КП «Київпастранс» завершило реконструкцію гуртожитку

05.10.2018

Надійні кадри – запорука успішної діяльності підприємства. За понад сімнадцятирічну історію розвитку в колективах КП «Київпастранс» працювали і працюють десятки тисяч робітників, службовців, інженерно-технічних працівників. Активний розвиток столичного громадського транспорту потребує й забезпечення їх комфортним житлом.

Наразі на балансі комунального підприємства перебуває 6 гуртожитків, п’ять з яких функціонувало, а шостий, до сьогодні, був закритий на капітальну реконструкцію.

 

П’ятиповерховий гуртожиток був побудований у 1970 році за адресою вул. Серпова, 9-А. Під час його реконструкції було оновлено дизайн житлових кімнат, на кожному поверсі облаштовані окремі приміщення кухні та санвузлів для жінок і чоловіків. На першому поверсі передбачено та облаштовано медичний пункт.

«Під час капітальної реконструкції замінили системи електро- та водопровідних мереж;  встановили водонагрівачі. Відремонтували покрівлю, утеплили фасад, повністю замінили вікна та вхідні групи. Для дітей співробітників облаштували майданчики та ігрові кімнати. Загалом, намагалися створити найкращі умови, бо цінність підприємства – його співробітники. Їм має бути комфортно», - відзначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Окрім ремонту житлових приміщень, задля підтримки здорового способу життя працівників підприємства на території гуртожитку передбачено спортивний зал,  який обладнано гімнастичними матами, комплексами «Шведська стінка», тенісним столом, тренажерами. Для дітей облаштовані ігрові кімнати та актова зала, де заплановані проведення факультативних занять з вивчення іноземних мов.

 

«Окрім гуртожитків для співробітників, продовжуємо оновлювати транспортну інфраструктуру столиці. Наразі завершуємо капітальну реконструкцію станції «Вацлава Гавела» Борщагівської лінії швидкісного трамвая,  ремонт колій на вул. Гната Хоткевича та вул. Глибочицькій. Також оголосили тендери на закупівлю нових трамваїв та автобусів», - додав Дмитро Левченко.