Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни в роботі автобусного маршруту №9

31.07.2018

З 6 год. 00 хв. 1 серпня до 0 год.  15 серпня 2018 року вносяться зміни у роботу автобусів маршруту №9 у зв’язку з проведенням  ремонтних робіт на трамвайних переїздах на виїзді з бульвару Вацлава Гавела на проспект Космонавта Комарова в напрямку Кільцевої дороги.

На цей час рух автобусів маршруту №9 «Вул. Булгакова – станція метро «Лук’янівська» організовується за наступною схемою:

- від вул. Булгакова до просп. Космонавта Комарова за діючою трасою, далі – просп. Космонавта Комарова – вул. Героїв Севастополя – вул. Академіка Стражеска – бульв. В. Гавела – вул. Академіка Каблукова – вул. Героїв Севастополя – бульв. В. Гавела, далі за діючою трасою.