Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Працівники КП «Київпастранс» привітали «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка»

21.12.2015

Директори і працівники філій та відокремлених підрозділів комунального підприємства «Київпастранс» привітали зі святом Святого Миколая КЗ КОЗ «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка».

Напередодні новорічних свят мрії збуваються…

І сьогодні працівники КП «Київпастранс» підтримали наміри благодійних спонсорів та просто небайдужих людей і спробували здійснити мрії вихованців «Спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярки».

На зібрані кошти було придбано для малюків солодощі, фрукти, іграшки, засоби особистої гігієни, нову мікрохвильову піч, чайник та дуже важливий для реабілітації малюків фільтр для басейну.  

         

У свою чергу вихованці теж гарно підготувались до прийому гостей: у святковому залі лунали вірші, пісні та веселий сміх. Навіть найменші діти вивчили вірші в подарунок Святому Миколаю та усім хто завітав з поздоровленнями.  

           

Трьох вихованців цього дитячого будинку у ці казкові дні було усиновлено і вони отримали таку бажану Родину. Зичимо їм щастя та злагоди у нових родинах.   Вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній рік виправдає усі Ваші найзаповітніші мрії і побажання!