Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі автобусів маршруту №97

27.04.2018

28 квітня та 30 ківтня 2018 року  у зв'язку з проведення капітального ремонту б-р Академіка Вернадського (на ділянці від вул. Академіка Кримського до вул. Семашка (парна та непарна сторона) вносяться зміни у роботу автобусів маршруту №97, так:

28 квітня з 8 год. до 18 год. (орієнтовно) рух автобусів маршруту 97 в напрямку житлового масиву Новобіличі буде організовано за схемою: ст.м. «Святошин» – просп. Перемоги – просп. Академіка Палладіна, далі за діючим маршрутом.

30 квітня  з 8 год. до 18 год.(орієнтовно) рух автобусів маршруту №97 в напрямку ст.м. «Святошин» організовано  по трасі: вул. Генерала Наумова – просп. Академіка Палладіна – просп. Перемоги ст.м. «Святошин».