Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусних маршрутів 27, 30

15.04.2018

В ніч проти 16 квітня з 00 год. до 5 год. 30 хв. у зв'язку з незакінченими роботами з капітального ремонту проїзної частини по вул. Олени Теліги на ділянці від вул. Ольжича - вул. Дорогожицька рух тролейбусних маршрутів 27, 30 закривається.

На вказаний період тролейбусні маршрути 27, 30 курсуватимуть за зміненим маршрутом:

- тролейбуси маршруту 27: від ст. Київ-Волинський до Дегтярівського шляхопроводу;

- тролейбуси маршруту 30 на двох ділянках:

  •    від вул. Кадетський Гай - Дегтярівський шляхопровід;
  •    від вул. Милославська до ст. м. Петрівка.

Ранкові виїзд тролейбусів маршрутів 25, 28 організовано за схемою: просп. Свободи - ст. м. Нивки - Депо; 18, 28, 33 - через Повітрофлотський ш/п.