Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Віталій Кличко оцінив результати роботи КП «Київпастранс»

12.01.2018

Сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, заступник голови КМДА Дмитро Давтян та директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов відвідали Борщагівську лінію швидкісного трамвая. 

Гості проїхались у новому вагоні - одному з тих, що надійшли до Києва наприкінці 2017 року. Ще одним із сюрпризів для пасажирів був проект «Видатні українці». Так, перші два вагони вже оформлені портретами Анни Київської та Ярослава Мудрого. Попереду – ще низка трамваїв з інформацією про інших відомих співвітчизніків. 

Мер також відвідав одну з відновлених після капітального ремонту станцій Борщагівської ЛШТ «Політехнічна». Минулого року тут було оновлено концепцію системи освітлення, зовнішнє покриття парапетів та фем на платформах, підлоги та стелі у вестибюлях, замінено всі вхідні групи, відремонтовано підземні переходи, розроблена та впроваджується нова система навігації та багато іншого. Аналогічні роботи в 2017 проведено на станції «Польова». Цього року планується завершити ремонт решти станцій Борщагівської ЛШТ. 

«Особливу увагу ми приділяємо маломобільним групам населення, для яких було встановлено 20 підйомників на п’яти станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також він додав, що лінія швидкісного трамвая з’єднує центральну частину міста, залізничний вокзал і один з найбільших житлових масивів Києва. Щодня цією транспортною артерією пересуваються близько 160 тисяч пасажирів. 

«Комфорт пасажирів – це наша головна мета, до якої ми поступово рухаємось, відновлюючи рухомий склад та транспортну інфраструктуру», - відзначив Дмитро Левченко.