Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Завершуються реконструкція та ремонт станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая

04.12.2017

Завершується реконструкція станції Борщагівської лінії швидкісного трамвая «Вул. Генерала Погапова». Дані роботи проходять в межах реконструкції та будівництва трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод». Крім того, добігають кінця ремонтні роботи на інших станціях столичної ЛШТ, а саме - «Польова» та «Політехнічна». 

Про це сьогодні розповів генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко в ході візиту директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Симонова на станцію Борщагівської ЛШТ «Вул. Генерала Потапова». 
На даній ділянці проходять роботи з облицювання платформ плиткою ФЕМ, гранітом та тактильною плиткою, реконструкція світлофорних об’єктів, роботи з освітлення станцій, встановлення систем відеонагляду, влаштування слаботочних мереж та інші роботи. На черзі - встановлення турнікетної групи, облицювання кіосків для продажу квитків та влаштування пішохідного переходу. 
На сьогодні вже виконано роботи по перекладенню більше кілометра колії, зваренню рейок, влаштуванню дренажної системи, вкладанню мережі електропостачання станцій, встановленню металоконструкції навісів платформ та інші роботи. 
Також завершуються ремонт інших станцій Борщагівської лініі швидкісного трамвая. Повна реконструкція систем електропостачання із заміною електрощитового обладнання, заміна скла навісів над платформами, відновлення зовнішнього покриття парапетів платформ, відновлення підлоги та стелі у вестибюлях станцій та інші роботи планується завершити вже до кінця 2017 року. 
«Борщагівською лінією швидкісного трамвая щоденно користуються 150-155 тисяч пасажирів, а 1 і 3 маршрути є ключовими і з’єднують центр міста та однин з найбільших житлових масивів столиці. Ми прагнемо забезпечити комфортне пересування всіх пасажирів. Окрему увагу приділяємо маломобільним групам населення та людям з особливими потребами. Для них з початку 2016 року ми встановили 20 комплектів підйомників на станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая, а також облаштовуємо платформи тактильною плиткою, яка надасть додаткові зручності для слабозорих людей. Крім того, весь новий рухомий склад у нас – із 100% низьким рівнем підлоги», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.