Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Чи багато ви знаєте про історію КП «Київпастранс»?

10.11.2017

Чи багато ви знаєте про історію КП «Київпастранс»? Давайте перевіримо! Наступного тижня ми розпочинаємо цікавий квест для любителів транспорту. Щоденно з 13 до 17 листопада об 11.00 на нашій сторінці будуть з’являтися питання, які стосуються історії та роботи КП «Київпастранс». Відповіді пишіть у коментарі. Відповідати на кожне запитання можна лише протягом доби - пізніше відповіді не будуть зараховуватися. 20 листопада за допомогою сервісу random.org ми визначимо 5 переможців, які правильно відповіли на всі 5 запитань.  

Переможці отримають подарунок – місячний проїзний квиток на грудень! Подарунок можна забрати з 27 по 29 листопада з 9.00 до 17.00 за адресою Набережне шосе,2. Бажаємо удачі!