Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Впровадження та відновлено зупинок для автобусів маршрутів №№30,64

23.10.2015

КП «Київпастранс» постійно вивчає побажання пасажирів та вносить відповідні коригування у роботу громадського транспорту, так нараз впроваджується нова зупинка для автобусів маршруту №30 та відновлюється зупинка для автобусного маршруту №64.

Для автобусі маршруту № 30 «ст. м. Академмістечко - санаторій Лісова поляна» по проспекту Палладіна (вул. Берковецька, 60) впроваджується додаткова зупинка «Гіпермаркет» в напрямку ст. м. «Академмістечко».

Для автобусів маршруту №64 «ст. м. Славутич - садове товариство Вишеньки» по вул. Центральній в районі перехрестя з вул. Виноградною відновлюється робота зупинки «вул. Виноградна» в напрямку С/Т «Вишеньки».

Ознайомитись з розкладами руху та схемами маршрутів автобусів можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.