Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Відновлено руху трамваїв маршруту №16

23.09.2017

У зв’язку із  закінченням  реконструкції трамвайних переїздів у житловому масиві Оболонь, на ділянці від вул.Добрининської до вул.Героїв Дніпра, 23  вересня з 17 год. відновлено рух трамваїв маршруту №16 «вул. Скляенко – ст.м.Героїв Дніпра» у тестовому режимі зі збільшеним інтервалам руху.

У тестовому режимі рух трамваїв маршруту №16  курсуватиме до кінця руху  24 вересня 2017 року, при цьому рух тролейбусів маршруту №44 «ул. Північна - просп. Степана Бандери» продовжує працювати відповідно до  існуючого розкладу.

З  25 вересня 2017 року відновлюється повноцінний  рух трамваїв маршруту №16«вул. Скляенко – ст.м.Героїв Дніпра» відповідно до розкладу руху.

Ознайомитись з розкладами руху громадського наземного транспорту можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - Маршрути та розклад руху.