Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусних маршрутів №№ 30,31,50к та 91Н

18.07.2017

 З 00 год. 30 хв. до 5 год. 19 липня 2017 року тимчасово закривається рух тролейбусних маршрутів №№30,31,50к та вносяться зміни у роботу нічного тролейбусного маршруту № 91Н у зв’язку з ремонтом тролейбусної контактної мережі по проспекту Володимира Маяковського на ділянці від вул. Сабурова до вул. Марини Цвєтаєвої.

Заїзд останніх та виїзд перших тролейбусів маршрутів №№30,31,50к  буде скореговано.

Також, 19 липня 2017 року роботу нічного тролейбусного маршруту № 91Н  буде організовано  зі змінами по трасі: Від Залізничного вокзалу Центральний – до Керченської площі за діючою трасою – далі проспект Ватутіна – бульвар Перова в зворотному напрямку за діючою трасою.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/ в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.