Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№43,50,91Н

16.07.2017

У зв’язку з незавершеними роботами  з асфальтування на бульварі Дружби Народів від вулиці Старонаводницької до з’їзду на бульв.Л.Українки вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№43,50,91Н.

А саме:

-  рух тролейбусів нічного маршруту  №91Н   з 22 год .30 хв. 16 липня  до 6 год. 17 липня  2017  року закривається;

-  рух тролейбусів маршрутів №№43,50  на ділянці від Дарницької площі до Либідської площі з 22 год.  30 хв.16 липня  до 6 год. 17 липня   2017 року закривається.

На вказаний період рух тролейбусів маршрутів №№ 43, 50 організовано зі змінами:

-         тролейбуси маршруту № 43 «Кібернетичний цент – просп. Глушкова – Голосіївський просп. - Ст. метро «Либідська;

-         тролейбуси маршруту № 50 працюватимуть по маршруту № 50к « вул. Милославська – Дарницька площа»;

-         Продовжується час роботи автобусів маршруту № 51 «Ст. метро «Червоний Хутір» – Дарницька площа – бульвар Дружби Народів - Ст. метро «Либідська».  

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/   в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.