Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№12,14,91Н

14.07.2017

Тимчасово вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№12,14,91Н у зв’язку з проведенням робіт по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття по вулиці С.Петлюри на дільниці від вулиці Жилянської до Привокзальної площі.

Так з 21 год. 16 липня до 6 год. 17 липня 2017 року рух тролейбусів маршрутів №№12,14 на ділянці від станції метро «Палац Спорту» до залізничного вокзалу Центральний ЗАКРИВАЄТЬСЯ.

На вказаний період рух тролейбусів маршрутів №№12,14 буде організовано зі змінами, а саме:

-    тролейбуси маршруту №12 курсуватимуть: «вулиця Смолича – просп. Глушкова – Голосіївський просп. – станція метро «Либідська – вулиця Велика Васильківська - станція метро «Палац Спорту»;

-    тролейбуси маршруту №14 курсуватимуть: «Ботанічний сад – бульвар Лесі Українки - станція метро «Палац Спорту»;  

Рух тролейбусів нічного маршруту №91Н в ніч з 16 липня  на 17липня 2017 року буде організовано зі змінами, а саме:     від вулиці Милославська – до станції метро «Олімпійська» за діючою трасою – далі вулиця Велика Васильківська – вулиця Шота Руставелі - станція метро «Палац Спорту» - вул. Саксаганського - вул. Антоновича - в зворотному напрямку за діючою трасою.  

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/   в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.