Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Змінено рух автобусів маршруту № 108

07.07.2017

9 липня 2017 року рух автобусів маршруту №108 буде змінено у зв’язку з проведенням робіт по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття проїзної частини вул. Анни Ахматової на ділянці від проспекту Петра Григоренка до вул. Драгоманова.

Рух автобусів буде організовано по трасі:

В напрямку станції метро «Харківська»: від вул. Митрополита Андрія Шептицького до проспекту Петра Григоренка за діючим маршрутом, далі - вул. Драгоманова – вул. Анни Ахматової – далі за діючим маршрутом;

В напрямку вул. Митрополита Андрія Шептицького : від станції метро «Харківська» до вул. Анни Ахматової за діючим маршрутом, далі – вул. Драгоманова – проспект Петра Григоренка – далі за існуючим маршрутом.

З розкладом руху наземного транспорту можете ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/ в розділі Пасажирам - Розклад руху.