Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Історичний експозиційно-реставраційний центр КП «Київпастранс» відвідали маленькі книголюби

06.07.2017

Днями до Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» завітали маленькі прихильники – діти від 3-х до 14 років. 

Таке знайомство з ретро технікою відбулось в межах спільного проекту КП «Київпастранс» та Національної бібліотеки України для дітей.

В даному Центрі працює повноцінна майстерня з реставрації та проводяться відновлювальні роботи ретро техніки: автобусів, тролейбусів і трамваїв. Всього в музеї зібрано 67 одиниць рухомого складу.

Маленькі відвідувачі Бібліотеки мали змогу оглянути історичну спадщину пасажирського транспорту столиці. Співробітники КП "Київпастранс" провели екскурсію в існуючих парках і депо та розповіли дітям про різноманітні цікаві факти, пов’язані з транспортом Києва. Кожен бажаючий мав змогу перенестись у минуле, відчути себе пасажиром справжньої конки та отримати незабутні враження від побаченого.