Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршруту №№15,38

09.06.2017

З 21 год. 9 червня до 7 год. 10 червня 2017 року на час проведення капітального ремонту вул. Кіквідзе (на ділянці від вул. Підвисоцького до Печерського мосту) вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№15,38.

Так на цей період:

– закривається рух тролейбусів маршрутів №№ 15, 38;

організовуєтьсярух тролейбусів маршруту № 38к від Національного музею України в II світовій війні до Ботанічного саду;

на 9 червня з 20 год.30 хв. до 24 год. та 10 червня з 6 год. до 7 год.організовується рух додаткового тимчасового автобусного маршруту № 38ТР «Ст.м. «Видубичі» – бульв. Лесі Українки  по трасі: Залізничне шосе – вул. Кіквідзе – бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

Пасажири автобусах маршруту № 38ТР мають право на проїзд  по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.