Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Працівники КП «Київпастранс» святкують День Вишиванки

18.05.2017

Вишиванка - символ самобутності та краси української культури, відмінна риса українців у всьому світі. Носити етнічний одяг – честь, гордість та важливий обов’язок кожного українця.

Таку думку поділяють і співробітники КП «Київпастранс». Тому  сьогодні, 18 травня, у вишитих сорочках на роботу вийшли водії та кондуктори трамваїв, тролейбусів і автобусів, а також працівники дирекції. Так званий флешмоб присвячено Всесвітньому дню вишиванки.

«КП «Київпастранс» з радістю долучається до таких заходів, які покликані зберігати українські традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Одягнімо в цей день вишиту сорочку! Нехай весь світ знає, що ми любимо і зберігаємо свої національні традиції»,  - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Жителі та гості Києва сьогодні можуть побачити водіїв та кондукторів у вишиванках на наступних маршрутах:

Автобусні - №14, №23, №24, №62

Тролейбусні - №7, №14, №38

Трамвайний - №28