Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Бібліотека на колесах «Книжкобус» працюватиме під час Книжкового арсеналу

17.05.2017

Сьогодні, в рамках щорічного міжнародного книжкового ярмарку, в Мистецькому арсеналі вкотре було представлено і дитячу-бібліотеку на колесах "Книжкобус" - спільний проект КП "Київпастранс", Фундації Дарини Жолдак та Благодійного фонду «КОЛО», який покликаний популяризувати читання книг серед дітей.

На юних киян чекали новинки сучасних українських та закордонних видань, навчальні квести та майстер-класи, різноманітні ігрові активності, інтерактивні лекції, спрямовані на розвиток дітлахів та заклик до читання книг. Дітям пропонували цікаві мовні завдання, літературні забавки, ребуси, скоромовки тощо.

Родзинкою цьогорічного «Книжкобуса» є сучасний 3D – принтер, який друкує цікаві книжкові закладки з назвою проекту. 3D принтер зроблено власноруч, однак саме він сьогодні найбільше привертає увагу маленьких відвідувачів.

Цьогоріч, «Книжкобус» прийняв 6 тис. дітлахів, зробив понад 90 виїздів в школи та парки не лише столиці, а й Київської області, зокрема в Коцюбинське, Ірпінь, Нові Петрівці, Княжичі тощо.

 «Це вже не вперше, коли інноваційний книжковий хаб на колесах зупиняється на Книжковому арсеналі. Приємно, що відвідувачі книжкової ярмарки стали пасажирами нашого Книжкобуса. Ми хочемо, щоб до даного проекту долучалось якомога більше юних киян. Адже, таким чином ми сприяємо інтелектуальному розвитку нашого меншого покоління», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Мобільна бібліотека «Книжкобус» працюватиме до закінчення Книжкового арсеналу! Чекаємо маленьких киян та їх батьків з 17 по 21 травня 2017 року на території Мистецького арсеналу!