Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» обрало кращих водіїв трамвая та тролейбуса

16.05.2017

В комунальному підприємстві «Київпастранс» продовжуються конкурси професійної майстерності водіїв наземного громадського транспорту. Напередодні тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо № 3 та Дарницьке трамвайне депо визначили своїх кращих водіїв.

Участь у змаганнях взяли 16 працівників КП «Київпастранс», які показали свої знання з функціональної та технічної підготовки,  зокрема :  Правил дорожнього руху, Правил  експлуатації трамвая та тролейбуса, охорони праці, інструкції водія тролейбуса та трамвая, Правил приймання рухомого складу перед виїздом на лінію. Також водії депо змагались з майстерності керування тролейбусом і трамваєм та з культури обслуговування пасажирів.

В результаті «Конкурсу професійної майстерності водіїв тролейбусів та трамваїв»  було визначено наступних переможців:

1 місце  - водій тролейбуса -  Усенко  Артур  Васильойович; трамвая - Афанасьєв Павло Павлович;

2 місце  - водій тролейбуса -  Опанасок Євген  Сергійович, трамвая - Кульчицький Віктор Олегович;

3 місце  -  водій тролейбуса - Онофрійчук Михайло Олександрович, трамвая - Мельниченко Олександр Сергійович;        

За підсумками змагань професійної майстерності, найкращих водіїв було відзначено грамотами та грошовими преміями.

«Вітаю працівників трамвайного та тролейбусного депо. Приємно, що наші молоді водії підвищують кваліфікаційні рівні, доводять свій професіоналізм як в обслуговуванні рухомого складу, так і в керуванні транспортом. КП «Київпастранс» пишається ними!», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.