Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Виграй запрошення на наймасштабніший столичний фестиваль Atlas Weekend 2017!

10.05.2017

З 10 травня по 20 червня 2017 року всіх охочих відвідати наймасштабніший столичний фестиваль Atlas Weekend 2017 запрошуємо взяти участь в акції «З Київпастранс на Atlas Weekend»

Цього року комунальне підприємство «Київпастранс» виступає партнером – перевізником наймасштабнішого столичного фестивалю Atlas Weekend 2017, тому саме зараз у вас є можливість виграти одне із 20 запрошень на фестиваль.

Умови участі:
1. Будь чи стань прихильником сторінки комунального підприємства у соціальній мережі Facebook fb.com/Kyivpastrans.
2. Зроби репост акційного допису зі сторінки КП "Київпастранс" у мережі Facebook, використовуючи хештег #зКиївпастрансНаAtlasWeekend
3. Не забудь відкрити доступ до інформації для всіх у налаштуваннях конфіденційності.

За допомогою сервісу random.org серед учасників, котрі виконають всі умови акції, щотижня розігруватимуться 4 запрошення на фестиваль.

Орієнтовні дати розіграшів: 23,30 травня та 6,13, 20 червня 2017 року, з 9:00 до 18:00.

P.S. Задля рівних умов всіх учасників, просимо врахувати наступне:
• Всі квітки видаватимуться лише при наявності документів, які засвідчують особу;
• Ваші соціальні «нікнейми» повинні відповідати паспортним даним або документам, які засвідчують Вашу особу;
• Квитки можливо отримати лише в тиждень розіграшу;
• Переможці тижня зможуть отримати свої квитки за адресою: м. Київ, ст. м. «Поштова площа», Набережне шосе, 2, в будівлі КП «Київпастранс» в середу та четвер з 9:00 до 18:00 та в п’ятницю з 9:00 до 13:00. Обов’язково при собі мати документ, який засвідчує особу!

"Підприємство "Київпастранс" йде в ногу з часом та залюбки підтримує сучасні проекти, які підтверджують, що наша країна відкрита для чогось нового та неординарного. Atlas Weekend – масштабний фестиваль, який до вподоби всім, незважаючи на вік та стать. Тому, ми з радістю приєднались до нього та виступаємо партнером-перевізником. Та це ще не все! У кожного з вас є можливість відвідати цей захід, взявши участь в проекті. Впевнений, що кожен з відвідувачів отримає максимум задоволення та тільки позитивні емоції", - зауважив генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.