Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

В Києві відбувається фестиваль ретро-автомобілів «Old Car Land 2017 Весна»

28.04.2017

В Києві  відбувається фестиваль ретро-автомобілів «Old Car Land 2017 Весна» Сьогодні, 28 квітня 2017 року в Державному музеї авіації м. Києва стартував шостий фестиваль ретро-техніки Old Car Land 2017 Весна. Вперше за історію заходу, фестиваль відбуватиметься 5 днів - з 28 квітня по 2 травня 2017 року.

Стратегічний партнер заходу -  «КП «Київпастранс». Організатори – клуб технічної класики OldCarService і проект «Кофейбус». Співорганізатори – Державний музей авіації, Національна автомобільна Ліга «Золоте Кермо України», бренд District.

Тема Old Car Land 2017 –  «Автомобілі, які змінили світ». Організатори заходу зібрали революційні моделі, виставивши їх у хронологічному порядку. Участь у фестивалі взяли не лише вітчизняні колекціонери, але й гості з інших країн. Протягом п’яти днів, кожен відвідувач не лише може доторкнутись до історії транспорту, але й побачити, який внесок у розвиток автомобільної техніки зробила та чи інша марка.  

Цьогоріч програма ще насиченіша – участь беруть понад 900 ексклюзивних автомобілів  та  близько 40 тис.відвідувачів. Представлені легкові та вантажні автомобілі, спец. техніка, існуюча експозиція КП «Киїївпастранс, велосипеди, мотоциклетна техніка, зокрема унікальна колекція мотоциклів Harley Davidson. Багато представлених ретро-автомобілів належали колишнім першим особам держави, відомим акторам, а також служили в спецслужбах.

Вперше, на гостей заходу чекатиме майданчик Autocity, де кожен відвідувач може ознайомитись з новинками сезону від провідних автомобільних операторів ринку, а також з тест-драйвом та багатьма іншими активностями. На території фестивалю працюють вуличні музиканти, діє ресторанна зона, дитячий майданчик та крамниці різноманітних сувенірів та виробів «хенд-мейд».

«КП «Київпастранс» вже вкотре є партнером-співорганізатором фестивалю унікальних автомобілів. Цьогоріч, ми знову презентуємо існуючу експозицію цікавого історичного транспорту, для того, щоб кожен відвідував міг ближче познайомитись з історією наземного громадського транспорту. Також, 6 працівників підприємства здобули першість в показовій майстерності керування автобусом. Приємно, що наші співробітники беруть участь в таких конкурсах та проявляють свій професіоналізм і компетентність», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

За показову майстерність керування автобусом було нагороджено працівників КП «Київпастранс»:  Величковського С.М.,Голодненка В.Л., Катанова О.О., Назаренка А.О., Сергієнка Ю.І., Дутку П.-О. І.

Підприємство висловлює вдячність працівникам — Палію В.М.,Думанському М.І., Білоусу О.І. та Камському.В.П., за активну участь в організації та проведенні фестивалю ретро-автомобілів «Old Car Land 2017 Весна».