Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

В КП «Київпастранс» визначили найкращих водіїв трамвая

18.04.2017

Комунальне підприємство «Київпастранс» на постійній основі проводить конкурси професійної майстерності водіїв наземного громадського транспорту.  Мета конкурсу  - визначення найкращих водіїв та розповсюдження їх досвіду, поліпшення якості транспортного обслуговування пасажирів, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод і випадків порушень Правил дорожнього руху, популяризація професії водія.    

13 квітня 2017 р. у трамвайному депо ім. Шевченка відбувся конкурс професійної майстерності молодих водіїв трамвая, який проводився по 5-ти  дисциплінах. У змаганні взяли  участь 6 водіїв трамвая, віком до 30 років.

Переможцями в окремих видах змагань стали: 1. Ониськов Андрій Богданович - за краще знання правил дорожнього руху;

2. Галів Василь Петрович  - за кращу прийомку р/с;

3. Ляхута Тетяна Василівна  - за краще теоретичні знання по будові р/с;

4.  Шафранецький Олексій Леонідович  - по майстерності водіння трамвая;

5.   Фіняк Сергій Михайлович   - за кращі  знання по культурі обслуговування пасажирів.

У фіналі журі визначило 3 фіналістів, які були нагороджені грамотами та грошовими преміями:

1. Ониськов Андрій Богданович – І місце.

2. Мазурчук Олександр Володимирович  - ІІ місце;

3. Галів Василь Петрович  – ІІІ місце.

  Хочемо зазначити, що троє з шести учасників конкурсу професійної майстерності водіїв, захищали нашу державу в зоні антитерористичної операції: Шафранецький О.Л., Фіняк С.М.,Мазурчук О.В. Ми пишаємось тим, що на нашому підприємстві працюють такі віддані, хоробрі, а головне кваліфіковані працівники!  

Найближчим часом конкурси професійної майстерності водіїв будуть проведені також у  Подільському та Дарницькому трамвайних депо. 

«В КП «Київпастранс» вже стало традицією - проводити конкурси професійної майстерності водіїв. Щорічно ми перевіряємо наших працівників на знання правил дорожнього руху, культури обслуговування пасажирів та майстерність водіння. Нещодавно у трамвайному депо ім.Шевченка було визначено кращих водіїв, які довели свою професійну майстерність. Також участь у конкурсі взяли працівники підприємства, які боролись за Україну у зоні бойових дій. Дуже приємно, що у нас є такі свідомі співробітники! Підприємство пишається ними», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.