Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Першого квітня — брехня всесвітня!»

28.03.2017

КП «Київпастранс» вирішило вперше привітати своїх пасажирів з Днем сміху.

1 квітня з 11 до 14 години в одному з тролейбусів на маршруті №30 «Кадетський гай – Вул.Милославська» дитячий духовий оркестр буде вражати киян та гостей столиці своїми музичними талантами.

30 вихованців столичної музичної школи №7 ім.Ігоря Шамо віком від 10 до 18 років виконуватимуть твори в різних стилях – від джазу до української класики. Міні-концерти відбуватимуться під час кожної зупинки по маршруту.

«КП «Київпастранс» завжди намагається дивувати своїх пасажирів цікавими проектами. Ініціатива привітати з 1 квітня належить колективу Куренівського тролейбусного депо. Саме вони за допомогою талановитих дітей і реалізували цю ідею. Якщо пасажирам сподобається наш маленький музичний проект, то ми зробимо привітання з Днем сміху традицією», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Щиро дякуємо за співробітництво художньому керівнику музичної школи №7 ім.Ігоря Шамо Лойко Аллі Костянтинівні.

Шановні пасажири, хочемо звернути вашу увагу на те, що посадка та висадка в даний тролейбус здійснюватися не буде.

Стати глядачем музичних концертів на зупинках тролейбусного маршруту №30 може кожен. Долучайтеся!