Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вшанування пам'яті жертв Куренівської трагедії

13.03.2017

Сьогодні в Подільському трамвайному депо відбулося вшанування пам’яті жертв Куренівської трагедії.

56 років назад Куренівська катастрофа забрала сотні життів, в тому числі 50 електротранспортників. 48 родин, які проживали в гуртожитку на території трамвайного парку, залишилися без даху над головою. На Куренівці було знищено понад 50 будівель.

Вшанувати пам'ять жертв Куренівської трагедії до Подільського трамвайного депо прийшло керівництво комунального підприємства «Київпастранс», представники Подільської РДА, працівники Подільського депо, очевидці тих сумних подій та просто небайдужі кияни. Всі бажаючі могли покласти квіти до пам’ятного знаку. Священик провів панахиду по загиблих під час трагедії.

«Ця катастрофа – наслідок повної байдужості міської влади до людських життів. Жодне збільшення продуктивності або нарощування потужностей не можуть бути важливішим за людські життя! Я твердо впевнений: наші працівники – найважливіше та найцінніше для нас; їх здоров’я, безпека і тим паче життя мають завжди бути на першому місці для керівництва», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Антоніна Микитівна Єфименко, яка в той час працювала водієм трамваю депо ім.Красіна, стала свідком тих страшних подій. Вона розповіла, як жителі Куренівки попереджали про небезпеку, але їх звернення залишили без уваги. Трагедії можна було уникнути, якби не недбальство міської влади.

Римма Костянтинівна Бузиновська, яка також працювала в трамвайному депо ім.Красіна в 1961 році, стала жертвою Куренівської трагедії. Шість годин вона залишалася у полоні пульпи всередині одного з приміщень депо, поки один з працівників не почув її стогін та не покликав на допомогу. Сьогодні вона вкотре прийшла до Подільського депо, щоб подякувати своїм рятівникам.

Куренівська трагедія – одна з найбільших техногенних катастроф в історії Києва. Це трагічна сторінка для нашого підприємства. Ми щорічно згадуємо та будемо згадувати тих, хто зараз би міг жити та працювати поряд з нами. Поки ми пам’ятаємо про них – вони завжди з нами.

Вічна пам'ять!