Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Щодо перевірки КП «Київпастранс»

13.03.2017

13 березня поточного року Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України розпочали перевірку господарської та фінансової діяльності комунального підприємства «Київпастранс» за минулі роки.

Зі своєї сторони хочемо зазначити, що у КП «Київпастранс» значний щорічний обсяг господарської та фінансової діяльності. Ми на постійній основі боремося з проявами корупції на підприємстві, і тому завжди відкриті до перевірки державними контролюючими органами.

КП «Київпастранс» готове до співпраці з СБУ та Генеральною прокуратурою та іншими контролюючими органами. Зі свого боку ми будемо сприяти проведенню детальної перевірки для виявлення будь-яких проявів корупції.

Варто додати, що КП «Київпастранс» вже співпрацює з трьома незалежними аудиторами, які будуть проводити оцінку фінансової та господарської діяльності підприємства впродовж 2017 року.

Ми вдячні державним контролюючим органам за допомогу в боротьбі з корупцією. Впевнені, спільними зусиллями нам вдасться повністю її викорінити.