Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

"Київпастранс" преміював найкращих працівників путівками до Єгипту

03.03.2017

КП «Київпастранс» продовжує приємну традицію – преміювати кращих співробітників підприємства путівками до Єгипту.

Вже завтра вранці 20 кращих працівників відправляться з Міжнародного аеропорту Бориспіль на відпочинок до сонячної Хургади. Найкращих обирали серед водіїв, майстрів, контролерів, слюсарів та представників інших робочих професій. Створити свято для наших працівників вдалося завдяки профспілковим організаціям КП «Київпастранс» - саме вони профінансували подорож співробітників підприємства до Єгипту.

«Преміювати кращих працівників КП «Київпастранс» подорожами до Єгипту – одна з найприємніших традицій підприємства, яка мотивує та додає сил та бажання для подальшої роботи. На жаль, цьогоріч закордон відправлено лише 20 працівників, але ми будемо робити все можливе, щоб наступного разу їх поїхало значно більше», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Ми намагалися створити маленьке не лише для працівників, а й для їх родин. Кожен з них мав можливість взяти з собою членів сім’ї за незначну доплату. Таким чином ця подорож перетворилася на повноцінний сімейний відпочинок.

Окрім того, серед премійованих працівників є й жінки, які отримали подвійний подарунок від КП «Київпастранс». Вони святкуватимуть 8 Березня на сонячному пляжі біля моря.

Бажаємо щасливчикам гарного відпочинку! І чекаємо на фото від них!