Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» поєднує серця!

10.02.2017

Людей поєднують різні почуття: дружба, кохання, повага, довіра, вдячність, взаємопідтримка. Хочеться назавжди зберегти в памяті ці особливі моменти, які змушують посміхатись і роблять нас щасливими. В День Святого Валентина, КП «Київпастранс» нагадує усім про такі прекрасні почуття як кохання та дружба та допомагає офіційно зареєструвати «Єднання сердець». 

Прийдіть  зі своєю половинкою або вірним другом і отримайте Свідоцтво про Єднання ваших сердець.

Де: Нижня станція Київського фунікулеру (вул.Сагайдачного,3)

Коли:14 лютого 2017 року з 13 до 18 год.Обіцяємо позитивні емоції та незабутні враження! Ви не можете це пропустити!

 «КП «Київпастранс» вперше долучилося до святкування Дня Святого Валентина минулого року, але цьогоріч ми вирішили підготувати для наших пасажирів особливий проект. Приходьте! Гарантуємо, що буде цікаво!», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

P.s. Для всіх «поєднаних сердець» проїзд на Верхню станцію фунікулера – БЕЗКОШТОВНИЙ J

Щиро ваше, КП «Київпастранс»