Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Комунальне підприємство «Київпастранс» долучилося до марафону добрих справ!

07.02.2017

В 2016 році Київська гімназія східних мов №1 відсвяткувала своє 80-річчя. У зв’язку з цим учні та вчителі гімназії звернулися до КП «Київпастранс» з цікавою ідеєю – створити та розмістити на громадському транспорті Києва соціальну освітню рекламу. Наше підприємство завжди підтримувало проекти, пов’язані з освітою молоді, тому й зараз охоче відгукнулося на пропозицію.

Було вирішено розмістити інформацію зі святковою тематикою заходів на одному тролейбусі маршруту №7 з нагоди 80-річчя гімназії в рамках навчально-виховного процесу та просвітницької діяльності молоді міста.

Вранці 7 лютого тролейбус маршруту №7, прикрашений символікою школи, вперше вийшов на маршрут. На кінцевій зупинці його чекали учні та вчителі Київської гімназії східних мов №1, яких тролейбус привіз до школи.  Найбільш приємним моментом для працівників КП «Київпастранс», які долучилися до цього проекту, стали щирі слова вдячності від дітей та грамоти на згадку про цю маленьку добру справу.

«КП «Київпастранс» завжди намагається брати участь в соціальних проектах, особливо якщо вони пов’язані із допомогою дітям. Завдяки виділенню тролейбусу для розміщення реклами ми змогли не лише порадувати учнів Київської гімназії східних мов, але й сприяти популяризації цього навчального закладу та приверненню інтересу громадськості до вивчення східних мов. Впевнений, що це не останній подібний проект для КП «Київпастранс»», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

«Навчаємо і виховуємо з любов’ю» - цей месседж Київської гімназії східних мов №1 відтепер можуть щоденно бачити кияни і гості міста на одному з тролейбусів за маршрутом: «Вул. Чорнобильска – станція метро «Шулявська».

Варто зазначити, що розміщена на тролейбусі інформація є соціальною рекламою, оскільки спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей, і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.