Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП "Київпастранс" організовує пункти прийому допомоги для постраждалого населення м.Авдіївка

03.02.2017

 Комунальне підприємство «Київпастранс» організувало пункти прийому допомоги для  постраждалих людей під час запеклих боїв під Авдіївкою.

З метою моральної підтримки, підйому бойового духу та надання допомоги людям, які залишились без води, електрики та тепла і наразі перебувають у зоні бойових дій у Східній частині країни, КП «Київпастранс» спільно з волонтерами  організовує пункти прийому допомоги в структурних підрозділах за адресами:

·Дарницьке ТРЕД - вул.Павла Усенка,6. Телефон для довідок: 292-32-95;

· ТРЕД №1 - вул.Михайла Максимовича, 32 ( вул.Трутенка) Телефон для довідок: 521-37-41;

· Подільське ТРЕД - вул.Кирилівська,132 (вул.Фрунзе) Телефон для довідок: 521-36-02

Ви можете поділитися продуктами харчування, теплими речами, ліками, ковдрами, предметами гігієни та білизною, свічками, ліхтариками, батарейками та сірниками

. «КП «Київпастранс» не може пройти осторонь чужого горя! Ми долучилися до волонтерів та організували пункти прийому допомоги на базах трьох структурних підрозділів. Наші співвітчизники зараз опинилися у страшній ситуації і ми обов’язково маємо їм допомогти, адже ніхто не знає, що чекає на нас завтра! Це вже не вперше, коли ми разом з волонтерами доставляємо допомогу в зону АТО. Така робота проводиться постійно», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.