Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Соціальне таксі КП «Київпастранс»

18.01.2017

З червня 2015 року комунальне підприємство впровадило спеціальний проект для людей з обмеженими фізичними можливостями «Соціальне таксі».

Мета проекту – допомогти у вирішенні проблеми швидкого та комфортного  переміщення людей з  обмеженими фізичними можливостями до медичних, соціальних закладів та переміщення по місту. Окрім того, таксі можна використовувати для перевезення поранених з лікарень, транспортування пара-спортивних команд тощо.

Транспортний засіб має низький рівень підлоги і відкидний пандус. До того ж, він обладнаний гідравлічним підйомником.

Вже з 29 лютого 2016 року КП «Київпастранс» почало перевозити дітей з обмеженими фізичними можливостями до навчальних закладів столиці.

«Соціальне таксі є дійсно важливим проектом для киян. Ми дбаємо про людей з обмеженими фізичними можливостями і хочемо, щоб столичний транспорт був повністю адаптований для перевезення  мало мобільного населення.  Зараз, на постійній основі до навчальних закладів Києва ми підвозимо трьох дітей, з яких одна дівчинка пересувається на інвалідному візку. Кожного ранку, працівники комунального підприємства допомагають дітям та їх батькам дістатися до потрібних шкіл по вулицях Соломії Крушельницької, Теодора Драйзера, Милославській та Маяковського. Крім того, ми активно співпрацюємо з парафан-клубом ФК «Динамо» і забезпечуємо перевезення мало мобільних вболівальників на домашні матчі футбольної команди. У 2017 році плануємо запустити іще одне соціальне таксі, яке дасть змогу перевозити більшу кількість людей», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.