Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У 2016 році автобус-бібліотека «Книжкобус» ощасливив понад 5500 дітей

28.12.2016

Цьогоріч бібліотека на колесах прийняла понад 5500 маленьких киян, відвідавши більше 30-ти шкіл та здійснивши понад 50 виїздів в парки та сквери Києва.

Нагадаємо, «Книжкобус» –   мобільна бібліотека на колесах, яка знайомить дітей із героями, злодіями та магічними звірами з різноманітних фантазійних книжкових світів. Незвичний автобус - спільний проект КП «Київпастранс», Фундації Дарини Жолдак та Благодійного фонду «КОЛО».

За задумом бібліотека на колесах залучає дітей до читання книг як у звичному форматі, так і за допомогою сучасних гаджетів. В ньому зібрана колекція з понад 100 ігрових і навчальних дитячих книжок, а з дітлахами працюють психологи і педагоги.

У 2017 році на відвідувачів «Книжкобусу» чекає новинка - читацький квиток, який надаватиме знижку при купівлі книжок у Видавництві Старого Лева, Основи та Наш Формат . До того ж, організаторами проекту заплановано підключити до програми бібліотеки мобільну виставку видатних діячів України.

«Діти – наше майбутнє. Тому особливо важливою є турбота про них.  Ми з радістю долучаємось до таких соціальних ініціатив як «Книжкобус», які допомагають, насамперед, виховувати інтелектуальний потенціал маленьких киян.  Це дуже добре, коли діти молодшого шкільного віку можуть абсолютно безкоштовно знайомитись з книгами і прививати любов до літератури. Маю надію, що наступного року охочих почитати у «Книжкобусі» буде ще більше»,-повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.