Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо переможців конкурсу "Привітай КП "Київпастранс" з 15-річчям!"

23.12.2016

Друзі,ось і настав час оголосити переможців конкурсу "Привітай КП "Київпастранс" з 15-річчям! "
За час його проведення ми отримали близько 150 вітань від вас!
Дякуємо усім за неабияку творчість та оригінальність! Кожен з Вас приємно здивував нас своїми теплими та неймовірно креативними привітаннями!
Щасливі, що наші пасажири задоволені нами як перевізником, а ми, в свою чергу докладатимемо максимально зусиль, щоб розвиватись та надавати вам якісні транспортні послуги! :)
Отож, наші переможці:
1. Леся Витвицкая
2. Андрій Бондаренко
3. Zhenia Shatskiy
4. Nikita Velykanov
5. Natka Bondar
6. Olga Bodnia
7. Masha Pyshnaya
8. Mari Virtue
9. Елена Павлик
10. Tania Martyniuk
11. Аня Голубничая
12. Ju Shu
13. Natalya Dudatieva
14. Tanyusha Gorbatenko-Dymkova
15. Софія Галецька (Sofiia Haletska)
Нам було дуже складно обрати 15 переможців, адже кожен з вас дуже старався, викладаючи усі свої емоції у поздоровлення. Тому, хочемо відзначити ще 5 учасників, чиї вітання не залишили нас осторонь. Ви отримаєте ювілейну чашку та брендовану ручку від КП «Киїпастранс»:
1. Катерина Сергеевна Малюта
2. Рита Бабанина
3. Yaroslav Nelin
4. Игорь Земляной
5. Максим Шарафан
Нагадуємо, свої подарунки ви можете забрати з 26 по 29 грудня 2016 року (з понеділка по четвер) з 9 до 17.30 за адресою : Набережне шосе, 2 ( приміщення КП «Київпастранс») при наявності будь-якого документа,що засвідчує вашу особу.
Дякуємо усім вам не лише за прекрасні слова, а й за критику! Однак, хочемо нагадати, що сторінка КП "Київпастранс" в соціальній мережі Facebook не є платформою для скарг, а створена для інформування пасажирів!
До речі, незабаром ми опублікуємо добірку 15 найкреативніших вітань!
Чекаємо за подарунками!