Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» завершило реконструкцію трамвайних переїздів по вул.Автозаводській

09.12.2016

 16 листопада 2016 року КП «Київпастранс» розпочало реконструкцію трамвайних переїздів по вулиці Автозаводській. На час реконструкції було заплановано облаштування двох трамвайних переїздів на ділянках: перетин вулиць Автозаводської і Пріорської, Автозаводської та Лугової.

Нагадаємо, сучасні конструкції переїздів виконано за новітніми європейськими технологіями, облаштування яких на трамвайних коліях полягає в суцільному покритті з великогабаритних залізобетонних плит. На час ремонтних робіт, було заблоковано рух трамваїв маршрутів №№ 12,17,19, а наземний громадський транспорт курсував по спеціальному режиму руху.

 «Сьогодні відновили роботу трамвайних маршрутів №№ 12,17,19. Планували закінчити усі роботи до 15 грудня, але, завдяки ефективній роботі наших працівників реконструкцію було завершено швидше. Тепер переїзди по вул.Автозаводській сучасні комфортні, а головне безпечні для проїзду. У 2017 році плануємо розпочати планові реконструкції ще на 18 об’єктах, зокрема на початку року по вул.Автозавдоській, вул.Полярній та на площі Шевченка», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.