Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» облаштовує європейські трамвайні переїзди

24.11.2016

З 16 листопада 2016 року КП «Київпастранс» розпочало реконструкцію трамвайних переїздів по вулиці Автозаводській.

На час реконструкції заплановано облаштування двох трамвайних переїздів на ділянках: перетин вулиць Автозаводської  і Пріорської, Автозаводської та Лугової.

Сучасні конструкції переїздів виконано за новітніми європейськими технологіями, облаштування яких на трамвайних коліях полягає в суцільному покритті з великогабаритних залізобетонних плит. На них монтуються рейки трамвайної колії в одному рівні з дорожнім покриттям. При цьому трамвайне полотно по висоті вирівнюється з прилеглим покриттям проїзної частини вулиці, що в свою чергу, забезпечує комфорт і безпеку проїзду через переїзд автотранспорту.

Термін служби такої конструкції становить понад 20 років (до граничного зносу рейок) і вона практично не вимагає поточного обслуговування.

23 листопада завершено реконструкцію трамвайного переїзду на перетині вулиці Автозаводської та Пріорської.

Наразі працівники КП «Київпастранс» частково виконують роботи на перетині вулиць Автозаводської та Лугової.  На час ремонтних робіт, наземний громадський транспорт курсує по спеціальному режиму руху. Реконструкцію трамвайних переїздів планують завершити до 15 грудня 2016 року.

«Комфорт та безпека проїзду наших пасажирів залежить не лише від якості надання перевезення, а й безпосередньо від якості дорожнього покриття. Реконструкцію переїздів по вул.Автозаводській розпочато за сучасними новітніми технологіями. Ми намагаємось зробити столичні трамвайні переїзди максимально безпечними і такими, що відповідатимуть європейським стандартам. Усі роботи плануємо завершити до 15 грудня 2016 року, а у 2017 р. виконати капітальні ремонти ще на 18 об'єктах», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.