Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Оновлений дизайн проїзних квитків

24.11.2016

У КП «Київпастранс» є гарна традиція – щомісяця змінювати зовнішній вигляд місячного проїзного квитка. Проїзний квиток на грудень присвячений особливій події – 15-річчю комунального підприємства «Київпастранс». Новий проїзний створений в наших корпоративних кольорах, тому він по-особливому яскравий – жовто-блакитний. Також його прикрашає вітальна стрічка. Сподіваємося, що оновлений проїзний квиток передасть святковий настрій нашим пасажирам.

Окрім створення нового дизайну місячних проїзних квитків, ми також постійно покращуємо рівень захищеності разових квитків. Це робиться з метою запобігання випадкам підроблення квитків.

КП «Київпастранс» оновило разові квитки для оплати проїзду на транспорті загального користування, виготовлені на термопапері. Вони використовуються на маршрутах, рухомий склад яких обладнаний електронними компостерами, і на лініях швидкісного трамваю. Також оновлені разові квитки для оплати проїзду на транспорті загального користування,з голограмою. Вони використовуються на маршрутах транспорту загального користування без застосування електронних компостерів.

«Завдяки зміні зовнішнього вигляду проїзних квитків в громадському транспорті ми не лише покращуємо дизайн та робимо їх гарнішими, але й підвищуємо ступені захисту квитків. В даний момент важливим завданням для КП «Київпастранс» є боротьба з реалізацією фальшивих талонів в нашому рухомому складі. Аналізуючи результати, можна сказати, що ми вже досягли успіху. Проте ми не збираємося зупинятися, і будемо робити все можливе, щоб випадки продажу фальшивих квитків не повторювалися», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Для тих, хто користується місячними проїзними квитками, в КП «Київпастранс» є приємна новина. Якщо у вас є всі квитки з оновленим дизайном (з травня по грудень), то вас чекає сюрприз. Подробиці ми повідомимо пізніше.