Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

В Київ прибув новий трамвай PESA

22.11.2016

Сьогодні в трамвайне депо ім. Шевченка прибув новий трамвай польського виробництва PESA. В грудні він вийде на свій маршрут на Борщагівській лінії швидкісного трамваю. Це вже другий такий трамвай в КП «Київпастранс».

Ми чекаємо ще на 6 трамваїв PESA, які будуть доставлені в Київ наступного місяця. Також найближчим часом в КП «Київпастранс» прибуде один новий трамвай «Електрон» львівського виробництва, який як і PESA вийде на маршрут на Борщагівській лінії швидкісного трамваю.

Цього року на закупівлю 50 автобусів МАЗ було виділено 237 380 000 гривень, а на трамваї та 40 тролейбусів - 720 120 000 гривень. Вартість одного вагону "Електрон" - 26 250 000 гривень, а PESA - 1 150 000 євро.

Також приємно зазначити, що КП «Київпастранс» отримує останні тролейбуси відповідно до угоди з ЄБРР. Вчора до Києва прибув один тролейбус, сьогодні ще один, і до кінця грудня ми очікуємо ще на 9.