Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

16.11.2016

Сьогодні – 16 листопада – Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Цей день крім журналістів та працівників сфери радіо відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу комунікаційних мереж. В КП «Київпастранс» за автоматизацію та зв'язок відповідає Служба енергетичного забезпечення та зв’язку.

Від імені всього колективу КП «Київпастранс» вітаємо Службу енергетичного забезпечення та зв’язку з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Бажаємо вам професійного зростання, невичерпної енергії, творчих ідей, та втілення їх у життя, натхнення та процвітання! Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані! Завдяки вам КП «Київпастранс» вдається покращувати та автоматизовувати громадський транспорт Києва, успішно реалізовувати цікаві комунікаційні проекти та покращувати комфортність поїздок в громадському транспорті для наших пасажирів.