Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Електротранспортники разом!

01.11.2016

Чужого горя не існує – під таким девізом працює і КП «Київпастранс». Тому в разі виникнення проблем у будь-якого транспортного комунального підприємства України, ми одразу готові прийти на допомогу. І нам надзвичайно приємно отримувати за це подяку.

В жовтні в Одесі трапилася надзвичайна ситуація – через страшну негоду трамвайний та тролейбусний рух в місті був паралізований. Деякі об’єкти міського електротранспорту були пошкоджені, а траси заблоковані через те, що шквальний вітер повалив дерева прямо на проїжджу частину. Наші колеги потребували негайної допомоги для відновлення нормального транспортного сполучення в місті, а перш за все – для ремонту пошкодженої тролейбусної контактної мережі.

КП «Київпастранс» одразу прийшло на допомогу ОдесіСлужба енергетичного забезпечення та зв’язку направила з Києва бригаду з 7 чоловік (3 водії, 2 майстри та 2 електромонтери) та 3 одиниці спец. техніки (автовишка АТ 70, гідропідіймач АП 17, евакуатор МАЗ) для ремонту пошкодженої тролейбусної лінії. Спільними зусиллями рух електротранспорту в Одесі було швидко відновлено.

«Нам надзвичайно приємно отримати теплі слова подяки від наших колег з КП «Одесміськелектротранс». Ми завжди готові допомогти в будь-якій ситуації, і впевнені, що наші одеські колеги вчинили б так само. Сподіваюся, що наша співпраця з кожним роком ставатиме все тіснішою! Адже мета у нас єдина – ефективна та якісна робота громадського транспорту», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.