Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Виставка ретро-автомобілів в рамках святкування Дня автомобіліста та дорожника

31.10.2016

30 жовтня в рамках святкування Дня автомобіліста та дорожника на Контрактовій площі відбулася традиційна щорічна виставка ретро-автомобілів, в якій взяло участь і КП «Київпастранс».  

Незважаючи на погоду, на Контрактовій площі було представлено понад 40 одиниць різноманітної старовинної техніки - автомобілі, вантажівки, автобуси та навіть мініатюрний трамвайчик. КП «Київпастранс» також демонструвало свої експонати.

Під час офіційної частини заходу від імені директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Майзеля та генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка переможцям в національному класі (ЗАЗ 965), жіночій команді Ladies Ride та молодіжній команді КП «Київпастранс» були вручені сертифікати.

Всі гості виставки ретро-автомобілів мали змогу роздивитися експонати, зробити фото на пам'ять, познайомитися з власниками старовинних авто та привітати команди-переможців. Всі охочі могли взяти участь в параді, який пройшов вулицями міста. Гості виставки отримали незабутні враження від знайомства з технікою минулих століть, незважаючи на дощ та холод.

Виставки ретро-автомобілів вже стали приємною традицією. КП «Київпастранс» й надалі буде брати в них участь, щоб всі кияни та гості столиці мали змогу познайомитися зі старовинним громадським транспортом.

Фото: Володимир Мукан