Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№7,39

13.10.2016

У зв’язку з проведенням робіт з асфальтування на Кільцевій дорозі на ділянці від вул. Пушиної до вул. Котельникова 14 та 15 жовтня 2016 року рух тролейбусів маршрутів  №№7, 39 закривається.

 Для забезпечення належних пасажирських перевезень на вказаний період організовується робота тимчасового автобусного маршруту № 7ТР «Вул. Чорнобильська – ст.м. «Нивки», який курсуватиме по трасі:вул. Ірпінська – вул. Чорнобильська – вул. Феодори Пушиної – просп. Академіка Палладіна – просп. Перемоги – ст.м. «Нивки» – просп. Перемоги – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська, з правом проїзду по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.