Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

В КП «Київпастранс» триває підготовка до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

05.10.2016

Для забезпечення пасажирських перевезень в осінньо-зимовий період 2016-2017 років КП «Київпастранс» збільшує кількість рухомого складу великої та надвеликої місткості на різних маршрутах міста. На випадок нештатних ситуацій створено резерв автобусів.

На даний момент до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років вже підготовлено 246 тролейбусів, 175 трамваїв та 252 автобуси. Крім громадського транспорту до холодів готується і спецтехніка: снігоочисники трамвайних колій, бульдозери ДТ, екскаватори, навантажувачі, трактори з відвалом МТЗ-80.

Для того, щоб утримувати посадкові майданчики та спец. частини трамвайних колій в осінньо-зимовий період в належному стані, було закуплено 100 тонн соляної суміші, лопати для прибирання снігу, шкребки для чистки льоду, ломи, льодоруби тощо.

Під час капітальних та середніх ремонтів на даний момент відремонтовано 2,671 км трамвайних колій. Зараз КП «Київпастранс» проводить роботи щодо технічного обслуговування електропідігріву та водовідведення стрілочних переводів трамвайних колій.

КП «Київпастранс» постійно проводить технічне обслуговування та сезонне регулювання контактного проводу. На даний момент замінено вже 47,9 км зношеного контактного проводу. До кінця року планується замінити  ще 15,4 км.

Станом на сьогодні відремонтовано 65 зупинок громадського транспорту, та ще 123 зупинки пофарбовано; встановлено 31 новий павільйон.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років КП «Київпастранс» тісно співпрацює з патрульною поліцією м. Києва. Основною метою є недопущення паркування з порушенням Правил дорожнього руху на міських вулицях з рухом наземного громадського транспорту, особливо на маршрутах трамваю (трамвайних коліях) і тролейбусу; першочергове оформлення патрульною поліцією дорожньо-транспортних пригод, які сталися за участю громадського транспорту, або тих, які затримують його рух; посилення роботи патрульної поліції щодо заборони руху відокремленими смугами для громадського транспорту транспортних засобів, які не є громадським транспортом.

Генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко зазначив: «Підготовка до осінньо-зимового періоду означає не лише закупівлю соляної суміші, ремонт спец. техніки або прибирання снігу. Для КП «Київпастранс» це ще й комфорт пасажирів в рухомому складі. Зараз триває ремонт систем опалення в транспорті, і вже з 1 листопада жодна одиниця рухомого складу, в якій вона не функціонуватиме належним чином, не вийде на маршрут. Зараз це є одним з основних завдань для нашого підприємства в рамках підготовки до холодів».

КП «Київпастранс» майже на 100% готове до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та зможе ефективно працювати в будь-яких погодних умовах.