Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Автобусний парк №2 лідер рейтингу КП «Київпастранс»

04.10.2016

За створеною системою KPI , яка оцінює ефективність ведення господарчої діяльності  структурних підрозділів  КП «Київпастранс»  у вересні 2016 року  Автобусний парк №2, що у Дніпровському районі столиці,  показав найкращі результати.

Серед основних показників за якими щомісячно проводиться аналіз та оцінка  діяльності усїх  автобусних парків, тролейбусних та трамвайних депо комунального підприємства :  виконання плану доходів, своєчасний випуск рухомого складу на лінію, виконання плану рейсів, кількість рейсів виконаних з порушенням.

«Такі позитивні результати діяльності автобусного парку  це заслуга усього колективу транспортників. Так, у вересні місяці  нам вдалось   обійти 6 та 5 автобусні парки, що завжди були конкурентами», - розповідає в.о. директора Автобусного парку №2.  Анатолій Кухарський.

«Очевидно, що високу ефективність транспортного обслуговування столиці можна досягти лише в тому випадку, якщо  дотримуватися єдиної системи планування та працювати на якісний результат.  Щодня моє завдання - це чітка взаємодія окремих частин комунального підприємства, заради підвищення ефективності роботи «Київпастранс» . Рейтингова оцінка діяльності підрозділів та контроль -  це «здорова» конкуренція, яка впливає на  продуктивність та дає можливість  задовольняти потреби якісного  перевезення пасажирів», - зазначив генеральний директор  КП"Київпастранс" Дмитро Левченко.